Paslaugos

 Kalendoriai – nuo idėjos iki supakavimo ir pristatymo – tai vienas iš mūsų „arkliukų“.

Nuo mažų kišeninų kalendoriukų, darbo knygų ir stalinių kalendorių iki didelio formato sieninių meninių ar firminių kalendorių su nuplėšiamais lapeliais. Visa tai mes kuriame ir gaminame su didžiausiu malonumu!

Kalendorius – viena populiariausių ir  praktiškiausių reklaminių priemonių. Jį naudojame ištisus metus, štai kodėl kalendoriaus visada norisi tokio ypatingo – kad būtų ne tik darbo priemonė, bet ir malonius jausmus ir gerą nuotaiką sukeliantis daiktas. Kad jokiu būdu neerzintų, kad būtų patrauklus net ir patiems išrankiausiems, o gal netgi interjero detalę atstotų? Dėlto svarbu juos pradėti kurti mažiausiai prieš porą mėnesių ir skirti jiems daug daugiau laiko nei esam visi įpratę.Tik ne paskutinę savaitę iki Kalėdų! Nors net ir tokiems uśakymams sakome TAIP, juk kalendorius dar drąsiai galime dovanoti visą sausį ir vasarį.

 Pati pakuotė yra ne mažiau svarbi nei prekė. Jos tikslas ne tik pritraukti pirkėją, bet ir kurti įmonės įvaizdį, kuris padeda pirkėjams atpažinti vienos įmonės prekes nuo kitos įmonės prekių.

Azijietis pasijustų nejaukiai, jei įteiktumėt jam baltą saldainių dėžutę, nes jam tai gedulo spalva. Taip, spalvos žmonių sąmonėse turi tam tikras nusistovėjusias reikšmes. Be to, jos įtakoja pirkėjus daug labiau nei galima įsivaizduoti, dėl to jos itin svarbios kuriant pakuotę.

Mūsų vaidmuo kuriant pakuotę – patarti ir padaryti ją kuo įdomesnę bei patrauklesnę pirkėjui. Juk nuo to priklausys prekės perkamumas.

Mes pakuotes kuriame itin atsakingai ir mums tai begalo įdomu. Bendradarbiaukime!

 Nepaisant stipriai išaugusių interneto galimybių, spausdinti leidiniai niekada neišnyks – jie vis dar įtakoja žmonių mąstymą ir atranda vietą šiuolaikiniame pasaulyje.  Brošiūros  – tai viena iš populiariausių pardavimo bei rinkodaros priemonų. Ją galima liesti, vartyti, apčiuopti jos vertę ir kuo daugiau ji pasirodys vertinga, tuo mažau tikėtina, kad atsidurs popieriui skrtame konteineryje.

Brošiūros ne vien informuoja klientus apie Jūsų įmonės produktus ar paslaugas. Dar viena brošiūrų paskirtis – akcentuoti tai, kad Jūsų produktai ar paslaugos yra geresnės nei Jūsų konkurentų.

Kurdami brošiūrą, stengiamės išgirsti kiekvieną kliento norą, patarti ir viską apjungti į vieną visumą. Originalus dizainas, popierius, forma , kokybė – viskas tik dar labiau sustiprina įspūdį apie Jus bei Jūsų produktų ar paslaugų išskirtinumą.

 Lankstukai.  O jei turite pasakyti daugiau nei galima sutalpinti į skrajutę, pasidarykite didesnę skrajutę ir sulankstykite ją – tai gana optimalus būdas norint turėti didesnies apimties leidinį neturint lėšų reikalingų išleisti ir atsispausdinti brošiūrą.

Siūlome Jums unikalų ir efektingą lankstukų dizainą, kuris padės Jums užmegsti ryšį su norima auditorija, labai profesionaliai pristatant Jūsų prekinį ženklą ir perduodant norimą žinutę pasirinktai tikslinei grupei. To pasiekiame turėdami išskirtinių kūrybinių idėjų ir gabumų kurti akį traukiantį dizainą.