sekite mus:   Facebook   

a

Our Team

a

Meet our teama

Est ut labore signiferumque, per ei prima tractatos delicatissimi, sed in delenit laoreet ut

Ei rebum sadipscing nec, mutat debet virtut sed in. Qui dicta postea propriae honestatis an, per eu mnesarchum adversarium, stet error facilisi vix in. Cum quando nullam te sapintem.  An elitr nullam con noluisse pro. Eu has pose ubique convenire, mei persius.

Grace Payne

Printmaker

Edward McDonald

Web designer

Emma Kelly

Art director

Sonia Baker

Graphic designer

Ryan Nash

Printmaker

Sue Hardacre

Art director

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

Vienas malonumas naudotis paslaugomis. Užsakymai atliekami profesionaliai, laiku ir už labai konkurencingą kainą.

Tadas
Studio TADAOCERN

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

GIVE&TAKE yra profesionalų kompanija, kuri visada randa klientui reikalingus sprendimus. Darbus atlieka kokybiškai, laiku ir visuomet maloniai bendrauja. Jų veiklos principus labai gerai atspindi kompanijos pavadinimas: mes atiduodame jiems darbus (“Give”) ir visuomet gauname/pasiimame (“Take”) rezultatą!

Giedrė
Accord Healthcare

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

It has always been a pleasure to work with the Giventake company. We love the service and smooth communication from the whole team. Can only highly recommend them and their great work!

Gintarė ir Mathieu
THE URBAN GARDEN

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

Per bendradarbiavimo laikotarpį įmonė įrodė, jog yra patikima, lanksti bei prisitaikanti prie mūsų specifinių poreikių. Įmonės paslaugos atitinka mūsų keliamus itin aukštus reikalavimus darbų kokybei. Darbuotojai operatyviai sprendžia iškilusias problemas ar klausimus, aptarnavimas greitas ir kokybiškas. Įmonę vertiname, kaip patikimą partnerį!

Egidijus
AXIS TRANSPORT UAB

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

Ačiū Jums už puikius darbus! Gaminant korteles viskas pavyko sklandžiai, mano norai buvo išpildyti, o dar ir patarimų gavau su kaupu. Nedirbdama šioje srityje tikrai daug ko nežinojau. Gaminant lipdukus taip pat buvo pasiūlyti geriausi variantai ir, žinoma, kaina. Užsakymai atlikti laiku. Visada norėsiu kreiptis, nes žinau, kad mano norai bus išpildyti. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose!!!

VILMA
SPALVOTAS RŪKAS

IŠ MŪSŲ KLIENTŲ LŪPŲ

GIVE&TAKE yra lankstus ir patikimas mūsų partneris. Vertiname individualų dėmesį detalėms, operatyvumą, aukštą gaminių kokybę ir profesionalų patarimus.

KRISTINA
UAB DPD LIETUVA