sekite mus:   Facebook   

Atsiliepimai

AXIS Transport UAB, Egidijus

Per bendradarbiavimo laikotarpį įmonė įrodė, jog yra patikima, lanksti bei prisitaikanti prie mūsų specifinių poreikių. Įmonės paslaugos atitinka mūsų keliamus itin aukštus reikalavimus darbų kokybei. Darbuotojai operatyviai sprendžia iškilusias problemas ar klausimus, aptarnavimas greitas ir kokybiškas. Įmonę vertiname, kaip patikimą partnerį!

UAB DPD Lietuva, Eglė Stankutė

Tai mūsų partneris, į kurį visada galime kreiptis, kad ir ko prireiks. Dinamiškame versle atsitinka visko: kartais reikia maketo, plakato likus tik kelioms dienoms iki renginio. Malonu turėti tokius partnerius, kurie greitai sureaguoja, priima iššūkį bei atsakomybę ir įgyvendina užsakymus. Mūsų projektų vadovė stengiasi padaryti viską kuo geriausiai, o pas mus spaudą ne pirmus metus atgabenantis kurjeris – visada malonus ir mūsų maloniai laukiamas svečias.

UAB DPD Lietuva, Kristina

GIVE&TAKE yra lankstus ir patikimas mūsų partneris. Vertiname individualų dėmesį detalėms, operatyvumą, aukštą gaminių kokybę ir profesionalų patarimus.

Accord Healthcare, Giedrė

GIVE&TAKE yra profesionalų kompanija, kuri visada randa klientui reikalingus sprendimus. Darbus atlieka kokybiškai, laiku ir visuomet maloniai bendrauja. Jų veiklos principus labai gerai atspindi kompanijos pavadinimas: mes atiduodame jiems darbus (“Give”) ir visuomet gauname/pasiimame (“Take”) rezultatą!

THE URBAN GARDEN, Gintarė ir Mathieu

It has always been a pleasure to work with the Giventake company. We love the service and smooth communication from the whole team. Can only highly recommend them and their great work!

Studio TADAOCERN, Tadas

Vienas malonumas naudotis paslaugomis. Užsakymai atliekami profesionaliai, laiku ir už labai konkurencingą kainą.

Spalvotas rūkas, Vilma

Ačiū Jums už puikius darbus! Gaminant korteles viskas pavyko sklandžiai, mano norai buvo išpildyti, o dar ir patarimų gavau su kaupu. Nedirbdama šioje srityje tikrai daug ko nežinojau. Gaminant lipdukus taip pat buvo pasiūlyti geriausi variantai ir, žinoma, kaina. Užsakymai atlikti laiku. Visada norėsiu kreiptis, nes žinau, kad mano norai bus išpildyti. Rekomenduoju! Sėkmės darbuose!!!

UAB Tandemas, Lena A.

Puikus spaudos profesionalų kolektyvas! Atidžiai vertina užsakovo pageidavimus, nuoširdžiai pataria, pastebi galimas pospaudiminės apdailos problemas, randa ir pasiūlo sprendimus. Kruopštumas, dėmesingumas detalėms, darbštumas – išskirtinės darbuotojų sąvybės. Ir sunkiausias, ir didžiausias, ir sudėtingiausias darbas paprastai visada bijo žmogaus rankų.

UAB FabricAir, Estera Kaminskaitė

Su Giventake komanda bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų. Per šį netrumpą laikotarpį teko išbandyti ir kitų partnerių paslaugas. Visgi, po nepasiteisinusių ketinimų išbandyti kažką naujo, visuomet sugrįždavome pas Giventake. Ir kaskart įsitikindavome, kaip svarbu yra patikimi partneriai. Giventak komanda pasitikime visu 100 procentų. Jų darbo rezultatai yra savalaikiai ir nenuvilia. Komanda yra lanksti, visuomet atsižvelgia į kliento poreikius. Produktyviau dirbančių partnerių vizualų kūrimo, maketavimo, pakuotės, spausdinimo darbams neradome 😊.