sekite mus:   Facebook   

Vizualinės reklamos paslaugos
Vizualinės reklamos paslaugos

Grafinis dizainas

Grafinis dizainas tarsi universali kalba jungianti skirtingus žmones, tautas, profesijas, bei įvairias organizacijas. O gebėjimas kurti profesionalų, nuoseklų, aiškų grafinį dizainą, galima sakyti, yra tolygu komunikuoti visomis pasaulio kalbomis be jokio vertėjo. 

Dažniausiai žmonės grafinį dizainą sieja su marketingo strategijų  bei reklamos kūrimu. O mums tai pirmiausia –  kliento norų ir mūsų profesionalių pasiūlymų visuma – kiekvieną kartą užgimstanti unikaliose idėjose, konkurencinguose prekės ženkluose, kuriant patikimą įmonės įvaizdį, skvarbias reklamas, spausdintus bei skaitmeninius reklaminius produktus.

Kiekviena pažintis prasideda nuo LABAS! Tad ištark jį aiškiai, drąsiai ir įsimenamai.

Susipažinkime!

Vizualinis identitetas

Kaip nepasiklysti visose tose vizualinio identiteto, konceptualaus mąstymo, komunikacijos ir grafinio dizaino labirintuose? Kaip iš daugybės spalvų ir atspalvių, formų, struktūrų bei faktūrų rasti savo prekės ženklo išskirtinumą atskleidžiantį grafinį dizainą?

Jei tikrai žinote, ko nenorite – ir tai jau yra daug. Ką daryti toliau – patarsime mes. 1000 ir 1-a linija, 1000 ir 1-a popieriaus rūšis dar laukia savo naujų ženklų istorijų ar sėkmingų senų istorijų tęsinio. Reikia tik aistringai “įsijungus” sudėti jas į visumą, reikia mūsų ir jūsų sutarimo ir idėjų.

Reklaminių parodų stendų apipavidalinimas

Dalyvavimas parodoje – tai yra vienas iš efektyviausių rinkodaros kanalų. Tai dar viena galimybė papasakoti savo įmonės ar produkto istoriją smalsiausiems savo klientams.

Nuo koncepcijos iki įgyvendinimo – gyva, patraukli ir ilgai išliekanti istorija jūsų reklaminiame parodos stende – jau metų metus yra viena iš tų užduočių, kurioje mūsų dizainerių kūrybinis talentas atsiskleidžia labiausiai. 

Viešinimo medžiagos kūrimas ir gamyba 

Brošiūrų, lankstinukų, skrajučių, plakatų, karulių, stovelių dizainas ir spauda – tai spausdinta reklama, kuri visada išlieka ilgiau. Mūsų tikslas – kuo aiškiau vizualiai atskleisti ir įgyvendinti idėją, išlaikant vieningą įmonės ar prekinio ženklo identitetą, kuriant įkvepiančias ir gerai įsimenamas iš rankų į rankas keliaujančias istorijas.