sekite mus:   Facebook   

Atsiskaitymas
Atsiskaitymas
Už prekes ir/ar paslaugas galite atsiskaityti tokaisi būdais:
  • Paysera.lt mokėjimo incijavimo paslauga užsakant prekes e-parduotuvėje.

Paysera mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Revolut, LKU, Medicinos bankas mokėjimo inicijavimo paslauga.

Atliekant mokėjimus per Paysera , klientų pinigų ir duomenų saugumą užtikrina ne tik Paysera sistema, bet papildomai ir bankas, per kurį pirkėjas pasirenka atlikti mokėjimą. Papildoma pirkėjo identifikacija banko platformoje užtikrina maksimaliai saugų pirkimą internetu.

  • Banko kortele užsakant prekes e-parduotuvėje ar suderinus užsakymą telefonu ar el. paštu atsiimant prekes mūsų fizinėje parduotuvėje/biure adresu T. Ševčenkos 16i, Vilnius
  • Bankiniu pavedimu užsakant prekes ir/ar paslaugas suderinus užsakymą telefonu ar el. paštu sumokėjus iš anksto prieš pristatant prekes kurjeriui arba atsiimant prekes mūsų fizinėje parduotuvėje/biure adresu T. Ševčenkos 16i, Vilnius.
  • Grynaisiais pinigais atsiimant užsakant prekes suderinus užsakymą telefonu ar el. paštu ir atsiimant prekes mūsų fizinėje parduotuvėje/biure adresu T. Ševčenkos 16i, Vilnius. (LAIKINAI NEGALIMAS)