sekite mus:   Facebook   

Grąžinimas
Grąžinimas
Prekių grąžinimas
  • Prekės grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
  • Pirkėjui gavus nekokybiškas prekes, ir jei pirkėjas su pardaveju prieš perkant prekes neaptarė jų trūkumų, pirkėjas turi teisę per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos gražinti prekes.
  • Kai prekės grąžinimos dėl netinkamos kokybės, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti jas tinkamos kokybės tokiomis pačiomis ar panašiomis prekėmis, atitinkamai sumažinti prekių kainą arba grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus (pažymime jog Pirkėjas turi turėti pirkimą įrodantį dokumentą).
  • Gražinamos prekės privalo būti pilnos komplektacijos. Prekės gali būti gražinamos jei nebuvo naudojamos, yra nesugadintos ir nepakitusios išvaizdos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Gražinamos prekės turi būti gražinamos Pardavėjo pakuotėje arba kitoje pakuotėje užtikrinančioje saugų transportavimą. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari ir tinkamai paruošta. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti gražinamas prekes, jei buvo nesilaikoma produktų gražinimo sąlygų.
  • Pardavėjas neprisiima atsakomybės už tai, kad e-parduotuvėje talpinamos prekės savo spalviškumu, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo ir Pardavėjo naudojamų kompiuterių ekranų skirtingų ypatybių. Jei prekės yra grąžinamos dėl šių neatitikimų, Pardavėjas nepadengia grąžinimo išlaidų. Grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
  • Prekes Pirkėjas grąžina savo lėšomis, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.
  • Remiantis LR įstatymais, negrąžinamos yra spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai, taip pat specialiai pagal klientų individualius užsakymus gaminti poligrafiniai produktai.