sekite mus:   Facebook   

GIVE&TAKE
NaujienosDRAUGIŠKA APLINKAI SPAUDA DĖL SAVO UNIKALIŲ SAVYBIŲ MŪSŲ KLIENTŲ VERTINAMA 100 %

DRAUGIŠKA APLINKAI SPAUDA DĖL SAVO UNIKALIŲ SAVYBIŲ MŪSŲ KLIENTŲ VERTINAMA 100 %

Sunku nupasakoti žodžiais, kiek mums ir mūsų klientams suteikia teigiamų emocijų mūsų siūloma pigmentinė plačiaformatė spauda.

 Įsigyti ją prieš keletą metų buvo vienas geriausių mūsų sprendimų – turime ką pasiūlyti išskirtinės kokybės ieškantiems klientams, todėl labai didžiuojamės ir garsiai kalbame apie šios spaudos privalumus:

   Naudojami tik originalūs vandens pagrindo bekvapiai rašalai savo sudėtyje neturintys toksiškų medžiagų teršiančių aplinką, todėl ši spauda yra saugi ir gali būti naudojama net vaikams ar alergiškiems žmonėms skirtiems produktams spausdinti.

   – 8 spalvų spausdintuvas bei naujos kartos LUCIA PRO pigmentinių rašalų sistema užtikrina labai plačią spalvų gamą, gaunama spauda labai artima originalui ir pateisina geriausios kokybės ieškančių fotografų ar grafikos dizainerių lūkesčius.

   – Lyginant su kitokio tipo rašalais, pigmentiniai rašalai yra labiausiai atsparūs UV spinduliams, todėl gali išlikti nepakitę nuo 40 iki 200 metų.

  – Tai spauda – norintiems ryškumo, kokybės ir paties geriausio rezultato už optimaliausią kainą. Ji drąsiai gali būti naudojama spaudai ant drobės, Roll-up reklaminiams stendams, plakatams, fototapetams, fotografijoms bei kitiems aukštos kokybės spaudos darbams.

Kviečiame išbandyti!

Apie visas naudas, kainas, terminus konkrečiu Jūsų atveju pasikalbėkime +370 5 2601663 ar susirašykime info@giventake.lt.